Hakkimizda

Hakkimizda

Biz Kimiz? 
2000 yılında kurduğu Dafne Sağlıklı Yaşam Merkezi’ni her geçen gün yeniliklerle buluşturan Dafne Demirci, “Güzellik piyasasının sürekli bir yenilenme içinde olduğu aşikar. Bu noktada biz de elimizden geldiğince kadınlarımızın ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Günümüz kadınları yaptırdıkları işlem ne olursa olsun işlem sonrası günlük hayata dönme konforu arıyor” dedi.

“KALICI MAKYAJA OLAN İLGİ ARTTI”

Ameliyat olmadan zamanın izlerini yok etmek ne derece mümkün size göre? “Çağımızın geldiği maksimum noktada manuel ve teknolojik olarak her türlü yöntemle müdahale mümkün. Bu konuda değişkenlik gösteren danışanın bu işlemi kaldıracak cilt yapısıdır. Bildiğiniz üzere her cilde her işlem yapılamaz. Öncelikle danışanımızı bu anlamda ön muayene ve bilgilendirme sürecine tabi tutup işleme birlikte karar veriyoruz”.

Kadınların şu aralar en çok tercih ettikleri işlemler nelerdir?

“Güzellik piyasasının sürekli bir yenilenme içinde olduğu aşikar. Bu noktada biz de elimizden geldiğince kadınlarımızın ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Günümüz kadınları yaptırdıkları işlem ne olursa olsun işlem sonrası günlük hayata dönme konforu arıyor. Bu anlamda güzelleşmede de zayıflamada da hızlı ve pratik olana yöneliyorlar. Mesela bulunduğumuz covid sürecinde maske takma zorunluluğu kalıcı makyaja olan ilgiyi arttırdı. Bunun yanı sıra hızlı sonuç verdiren heykeltıraş, G5 gibi uygulamalarda artan bir talep görüyoruz”.

Sizi tanıyabilir miyiz?

“2006 yılında İsviçre’de Zürih’de Jean Pierre Roselet okulunda aldığım eğitimle tekrar Türkiye’ye döndüm. Aldığım eğitimler ve tecrübelerimi kendi işyerimde devam ettirmek istedim. Dafne Estetik ve Sağlıklı Yaşam Merkezi’ni Çukurova ilçesinde kurdum. Alanımda kendimi yetiştirmeyi seven, yenilikleri takip eden, sürekli yurt dışı eğitim ve fuarlarında yenilik ve farklılık arayan geniş bir vizyona sahip, işini aşkla yapan biriyim. Şu anda Altınbaş Üniversitesi Diyetisyenlik Bölümü’nde okuyorum”.

Merkeziniz ne zaman kuruldu ve hangi işlemlerle hizmet veriyorsunuz?

Merkezimiz 2000 yılında kuruldu. Son teknoloji ile birlikte fokus ultrasyon teknolojileri, kılcal damar çatlakları bütün sağlık sorunlarına artık robot makinalar ile çözüm buluyoruz. Profesyonel ve medikal cilt bakımları yapıyoruz. Prp, gülüş estetiği, Fransız askısı, kolojen tedavisi, cilt yenileme, dermapen ve plazma pen hizmetleri veriyoruz. Bu işlemleri anlaşmalı olduğumuz hastanede yapıyoruz”.